HIVPlus.LV AGIHAS.LV HIV.LV
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  
Pages: [1]   Go Down

Author Topic: Apmeklējiet izstādi  (Read 1570 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

alexl

  • Offline Offline
  • Gender: Male
  • Posts: 173
Apmeklējiet izstādi
« on: 04.10.2012 16:48:31 »

Biedrība DIA+LOGS 03. oktobrī Eiropas Savienības mājā Rīgā atklāja izstādi „Cilvēki starp mums.” Izstāde būs skatāma ES mājas 2. stāvā līdz 12. oktobrim.
Biedrība DIA+LOGS realizējot projektu „Cilvēki starp mums”, kas tiek  līdzfinansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros, ir izveidojusi  izstādi ar fotostāstiem par cilvēku sapņiem. Daži no fotogrāfijās redzamajiem cilvēkiem ir inficēti ar HIV, daži nav. Visi šie cilvēki sapņo par vienu – vienkāršu cilvēcisku laimi.
Šobrīd Latvijā 5327 cilvēki ir inficējušies ar HIV, tikai divi HIV inficētie atklāti ir publiskojuši savu statusu.
„Bieži tas ir saistīts ar sabiedrības nosodošo attieksmi pret HIV inficētajiem. Bailes  tikt atpazītam, tikt atlaistam no darba, pazaudēt ģimeni un draugus attur HIV inficētos cilvēkus  atzīt savu HIV statusu. Sabiedrības attieksme ir nozīmīga, lai HIV inficētie nebaidītos  atklāti paust par savu infekciju, seksuālo kontaktu laikā konsekventi lietotu prezervatīvus, tad arī HIV infekcija mazināsies, „ saka biedrības DIA+LOGS valdes priekšsēdētāja Ruta Kaupe.
DIA+LOGS - dienas atbalsta un resursu centrs visiem, kurus skar HIV/AIDS, izveidots, lai, sniedzot sociālo un garīgo atbalstu visiem HIV/AIDS skartajiem neatkarīgi no viņu sociāli ekonomiskā statusa, varētu palīdzēt viņiem risināt savas sociālās, sadzīviskās, psiholoģiskās un emocionālās krīzes un problēmas, tādējādi uzlabojot šo cilvēku dzīves kvalitāti un sekmējot viņu pilnvērtīgu integrēšanos sabiedrībā.
Biedrība realizē Rīgas Domes finansētos projektus HIV profilaksē no 2003. gada.
Logged
Pages: [1]   Go Up