HIVPlus.LV AGIHAS.LV HIV.LV
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  
Pages: [1]   Go Down

Author Topic: Bērnu invaliditāte  (Read 1612 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Mando

• Status: HIV-
Bērnu invaliditāte
« on: 21.11.2012 10:25:17 »

Labdien!
Esmu LU Maģistrantūras 1. kursa studente. Studēju "Dažādības izglītības" programmā. Man pašai HIV nav, bet man ir uzdevums sakarā ar HIV inficētiem bērniem. Statistiskus datus atradu, bet man radās jautājums vai HIV inficētiem bērniem tiek piešķirta invaliditāte un vai viņi tiek uzskatīti par bērniem ar īpašām vajadzībām? Vai skolas administrācijai ir obligāti jāzina, ja bērns ar HIV iestājas skolā, jeb to vecāki var slēpt?
Gaidīšu Jūsu atbildi!
Paldies!

disidents

Re: Bērnu invaliditāte
« Reply #1 on: 22.11.2012 22:57:53 »

Jums, laikām, vajadzētu sarunāt intervijas ar cilvēkiem, kuri varētu palīdzēt, un piezvanīt viņiem - jo diez vai kāds vēlēsies rakstīt priekš Jums garus sacerējumus, tādējādi izpildot Jūsu pašas darbu. Tāds nu ir mans viedoklis.

Mando

• Status: HIV-
« Reply #2 on: 26.11.2012 11:28:48 »

Labdien, Disidents!
:) paldies par īsu atbildi! Es tieši arī domāju, ka forumi ir radīti, lai cilvēki dalītos ar informāciju, pieredzi, jaunumiem... bet diemžēl šī atbilde lika man domāt, ka cilvēki šajā forumā nevēlas risināt kaut kādus savus "īpatnības jautājumus"... domāju, ka varēšu saņemt atbalstu, jo šajā tēmā esmu pavisam "zaļa".....šādu atbildi gan negaidīju, esmu sarūgtināta...
Un man nevajag dot rīcību plānu kā man ir jārīkojas, es pati esmu spējīga pieņemt lēmumus un risināt savus jautājumus!
Atbildes uz saviem jautājumiem es jau saņēmu, tāpēc šo tēmu un arī manu profilu es lūdzu izdzēst, jo šajā forumā man darīt nav ko...

Paldies!
M.

alexl

« Reply #3 on: 26.11.2012 20:40:29 »

Cepums Dissidentam, kas ar vienu īsu teikumu atbrīvoja HIV+ publiku no garamgājēja, kuram HIV patiesībā ir pie vienas (zināmas!) vietas un kalpo tikai savtīgu mērķu sasniegšanai! Malacis!
Pages: [1]   Go Up