HIVPlus.LV AGIHAS.LV HIV.LV
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  
Pages: [1]   Go Down

Author Topic: Par HIV un grutniecem.  (Read 2344 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

ArHi

Par HIV un grutniecem.
« on: 15.03.2013 20:50:41 »

Varbut te atrastos kaada sieviete,kas ir bijusi grutniece ar HIV pozitivs??

alexl

Re: Par HIV un grutniecem.
« Reply #1 on: 02.07.2013 20:32:50 »

Sveiki!
Žēl, ka tikai tagad ieraudzīju šo ziņu-lūgumu! Būtu jau agrāk noreagējis!
Mūsu tādu sieviešu no Latvijas bija ļoti daudz, kāmēr bija dzīva loti veiksmīga mājaslapa poz.ru ar savu forumu tajā. Tur bija vairākas Latvijas sievietes HIV+, kuras dzemdēja bērnus, turklāt vēl dzīvodāmas ar HIV- vīriem. tajā forumā viņas bija pietiekami aktīvas. Kad poz.ru beidzies finansējums, viņi to atdeva gejiem. Man personiski žēl, ka labi projekti aiziet nebūtībā, bet tāda ir dzīve, un man pat nav garantiju, ka mēs varēsim uzturēt savu mājaslapu hiv.lv 2015. gadā, jo veiktie iekrājumi vienkārši dilst... Nu bet tas tā...
Ja piedāvāt šādam sievietēm pievienoties šim forumam šeit ir joprojām aktuāli, es varu viņas uzmeklēt. Ar valodu gan būs grūtības, jo lielāka daļa, kaut LV lietodāmas ikdienā darbā, sazināties privāti tomēr vēlās RU.

mazina

• Status: HIV+
Re: Par HIV un grutniecem.
« Reply #2 on: 06.09.2013 22:01:40 »

Redzu jau ka pa velu bet nu vismaz no manas pieredzes katrai jau ir  savadak, man hiv atklaja kad biju sestaja menesi gaidiju savi pirmdzimto dēliņu nosūtija uz specialo slimnicu kur saka dod zales bija jadzer tikai del berna jo pasai taja laika vel nevajadzeja divas reidzes diena ik pec 12 stundam tris dabletes kopa diena sesas, dzemdibas bija ar keizargiezienu ta laika asinis atkal tika laistas zales , otrs bernins man piedizma pec posotra gada atkal tas pasas zales tik soreiiz dzemdeju pati mazo abi mani berni ir hiv negativs virs ari ir hiv negativs, nezinu ka Latvija man paveicās ka biju tajā laikā irija te atri sak palidzet ar zalem un visu parejo slimnica kura dzemdeju jau viss bija sagatavots menesi ieprieks pirms dzemdibam tik pasai bija jaierodas uzreiz ka sakas sapes lai laicigi zales var laist asinis, nu ja vienigas kas berniem bija jaiziet lidz pusotram gadam ik pec paris menesiem asins janodod jo pirmaja reizes kad parbauda slimnica viniem sa vai ta ir pozitivs bet pec tam ja ir kartigi dzertas zalestad jau nav par ko uztraukties ,,,,  tas ta no manas pieredzes un no Irijas arstiem vienim paldies kas bija klat un sagatavoja mani kaut taja laika anglu valoda nebija no labakajam :greet: Lai veicas meitenes atcereties ja esat hiv pozitivs nenozime ka nevarat iznesat berninu vienigi laicigi gatavojaties un dzeriet zales  :roze:
Pages: [1]   Go Up