HIVPlus.LV AGIHAS.LV HIV.LV
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  
Pages: [1] 2   Go Down

Author Topic: Ko visi klusee?  (Read 4609 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

janchuks

Ko visi klusee?
« on: 09.08.2011 23:44:25 »

labs vakars! ko visi klusee?

alexl

Re: Ko visi klusee?
« Reply #1 on: 10.08.2011 10:08:17 »

Arī brīnos! Jau 2 mēnešus brīnos! Es atceros 2007. un 2008. gadus, kad Apvienībai bija Iepazīšanās sadaļa un tājā tusēja 11 HIV+ no Latvijas. Tad 2009. gadā pievienojās vēl viens cilvēks, bet jau visu gadu it nekas nenotika. Un pārējot no 2010.g.1. janvāra uz jauno dizainu, neesam pielāgojuši šīs sadaļas .php un nodaļu likvidējām aiz nevajadzības. Acīmredzot ar HIV+ mūsu valstī viss ir pilnīgā kārtībā un viņiem nav problēmu, nav vajadzīgs citu atbalsts u.c. u.t.t. - kas pats par sevi, ptotams, priecē, tikai... dažreiz kļūst žēl veltīgi tērējama laika uz pakalpojumiem, kuri netiek pieprasīti... Es redzu pēc Google Analitycs datiem, ka Apvienības mājaslapai ir normāli pieprasīta tikai LAT valodas daļa, bet pārējām daļām pieprasījums ir zems un neadekvāts laika patēriņam to uzturēšanai pie dzīvības. Droši vien mazajai valstiņai ir vajadzīgas nevis informatīvi saturīgas HIV/AIDS mājaslapas, bet pilnīgi pietiek ar organizāciju mājaslapām-vizītkartēm... Skumji!

Liiga

« Reply #2 on: 30.08.2011 22:10:59 »

Jā, tā klusēšanas tēma ir tiešām dīvaina.. Man, kā neilgam hiv+ sāk likties, ka Latvijā mēs esam uz roku un kāju pirkstiem saskaitāmi..  :think:

cillian

• Status: HIV+
« Reply #3 on: 01.09.2011 20:31:51 »

laikam nav ko teikt  :bored:

Roberts

« Reply #4 on: 07.09.2011 18:05:29 »

piekritu ligai :roze:

olikmc

• Лень, как ржавчина, разъедает быстрее, чем труд
« Reply #5 on: 07.09.2011 18:25:48 »

А kapec gan ne parunat? Piemeram  a davaj uztaisam Tikšanas realaja diena un laika ?

Roberts

« Reply #6 on: 07.09.2011 19:32:15 »

varetu jau piekritu

disidents

« Reply #7 on: 07.09.2011 22:09:50 »

Sen jau vajadzēja uztaisīt Anonimo HIV+ grupu (12 soļu), pēc analoģijas ar AN un AA. Tas darbojas! Un ļoti efektīvi! Žēl, ka nav iztulkotas latviski līdz šim Anonīmo ikdienas pārdomas. Šodienas pārdomas skanēja tā (atvainojiet, ka krieviski - latviski vienkārši nav!): Обида и прощение. «Если и случается что-нибудь плохое, программа учит нас прощать». (Основной текст, с. 15) В АН мы начинаем взаимодействовать с окружающим нас миром. Мы больше не живем в изоляции. Но свобода от изоляции имеет свою цену: чем больше мы взаимодействуем с людьми, тем чаще мы замечаем, что кто-то наступает нам на ногу. И именно в таких ситуациях рождаются обиды. Обиды же, справедливы они или нет, представляют серьезную опасность для нашего непрерывного выздоровления. Чем дольше мы держим в себе обиду, тем более горькой она становится, постепенно отравляя нас. Для того, чтобы оставаться чистыми, мы должны найти в себе способность отпустить свои обиды, способность прощать. <...> Порой, когда нам совсем не хочется прощать, на помощь приходит напоминание о том, что нам самим однажды может потребоваться чье-то прощение. Не совершали ли мы сами когда-нибудь такие поступки, о которых теперь приходится сожалеть? И не случалось ли нам чувствовать, как груз сваливается с наших плеч, когда кто-нибудь принимает наши искренние раскаяния? Развивать в себе принцип прощения гораздо проще, если помнить, что все мы делаем лучшее из того, что можем сделать. И однажды и нам тоже понадобится чье-то прощение. ТОЛЬКО СЕГОДНЯ: Я отпущу свои обиды. Сегодня, если я не прав в чем-то, я буду применять принцип прощения, потому что мне самому нужно прощение.

alexl

« Reply #8 on: 07.09.2011 22:49:57 »

Anonīmie HIV+ - ļoti laba doma! Varu parunāt ar Sarkano Krustu par telpām sanāksmēm Gaiziņa ielā 7 (pie Centrāltirgus). Standartā sanāksmes notiek 2 reizes nedēļā pa 1,5 stundu katra. Jāsaprot visiem kā šīs grupas uztur pašas sevi un nekādu finansējumu no citām organizācijām nepieņem, lai būtu pilnībā neatkarīgas no ārējiem faktoriem. Ideja IR īstenojama! Vajadzīga tikai griba!

and

« Reply #9 on: 08.09.2011 00:28:29 »

Anonīmie alkoholiķi (vai kā viņus tur sauc) krietni mazāk riskē kad nāk uz tām sapulcēm.
Laikām tomēr hiv cilvēki nebūs tikpat atklāti lai uzreiz satiktos grupveida.
Domāju ka forums ir labs aizvietojums - vismaz tiem, kuri nesen saņēma šo «plusu».

Jo trīs mēneša jaunam forumam 18 dalībnieki (reģistrēti cilvēki) 127 ziņojumu 49 tēmās ir ļoti labs rezultāts!  :good:
Pēc gada te gan būs ko palasīt ;) Un kam :)

------>

Viss forums izlasīts?  :cool:

alexl

« Reply #10 on: 08.09.2011 15:41:52 »

ar ko riskē HIV+, and??? dzirdu tikai čikstienus, ka katrs sēž savā čaulā un nav kur aiziet (tikai narkotiku lietotājiem ir forši šai ziņā - tiem nav jānīkst vientulībā, uzreiz zina kurp iet, un iet arī, un par kaut kādiem iedomātiem "riskiem" nemaz neuztraucās!) neviens forums nevar aizvietot satikšanās!!!

olikmc

« Reply #11 on: 08.09.2011 17:05:35 »

Pateikšu ka man ar atklato HIV+ statsu nav nekadu domstarpibu ar draugiem, ģimeni un vispār Tā ka es domaju pat ja kads gribes ko uzzinat neuzzinas NEKO

and

« Reply #12 on: 08.09.2011 19:38:26 »

neviens forums nevar aizvietot satikšanās!!!

Protams! 100% piekrītu!

Bet tomēr daži no mums vēl atceras to pirmo sajutu kad mēs uzzinājām par diagnozi.
Bailes ka kāds par to uzzinās – normāla cilvēka normāla reakcija.

Uzreiz kaut kur skriet uz grupveida tikšanām, vai ar plakātiem staigāt pa pilsētu – neviens nebūs gatavs.
Lai mierīgi domātu par dzīves ar HIV īpašībām ir vajadzīgs laiks.
Bet tajā laikā kamēr cilvēks vēl nav gatavs atklātiem pasākumiem – viņš tomēr ir jāatbalsta.
Un virtualitāte ir labs aizvietojums pat neskatoties uz to, ka nav pilnvērtīgs.

alexl

« Reply #13 on: 08.09.2011 20:32:04 »

blin! runājam, ka kurlmēms ar mēmkurlo! kurš piedāvāja skraidīt pa ielām ar plakātiem? vai kurš piedāvāja uzreiz un obligātā kārtā skriet uz grupnikiem, diagnozi tikko uzzinot?
runa gāja par APZINĀTU cilvēka iekļaušanos kādā grupā, ja tas viņam ir nepieciešams un viņš pats to vēlās... un ne par ko citu!

and

« Reply #14 on: 08.09.2011 21:15:18 »

Es zinu tikai 5-6 cilvēkus kuri ir gatavi ātri satikties, un paris simtu cilvēku kuri satikties nav gatavi.

Protams var taisīt tikšanas.
Bet ja pat internetā daži nevar atklāties – diez vai varam gaidīt atklātību reālajā dzīvē.

janchuks

« Reply #15 on: 11.09.2011 00:47:22 »

kataja dziesmaa-visi kopa bet pa vienam :worry:

Roberts

« Reply #16 on: 13.09.2011 07:19:01 »

labritin saja lietainaja laika :roze:

janchuks

« Reply #17 on: 13.09.2011 08:41:31 »

:roze:

Roberts

« Reply #18 on: 13.09.2011 13:41:20 »

ka klajas jancuk es te galigi svaks man vel c hepatitu atklaja ari :sad:

olikmc

« Reply #19 on: 13.09.2011 15:29:21 »

Mja galvenais nepadoties, dzivot ir LABI  -  bet dzivot ve LABAK ir fantastiski

Roberts

« Reply #20 on: 13.09.2011 15:35:14 »

sori man nav speka un ar katru dienu jutos svakak

olikmc

« Reply #21 on: 13.09.2011 15:51:46 »

Tad netere tik daudz spekus lai par to domat

Roberts

« Reply #22 on: 13.09.2011 15:56:04 »

ja man jamacas a vajaga iet slimnica a esnevaru iekavet skolu

disidents

« Reply #23 on: 15.09.2011 17:25:21 »

vaū! ko Tev vēl atradīs, Robert?!! varbūt, vispirms sagaidi pilnu komplektu un tad ņem akadēmisko atvaļinājumu, lai kādu gadu mierīgi paārstētos...

and

« Reply #24 on: 15.09.2011 17:36:42 »

Viņam it kā nenosakāma slodze bet maz cd4 šūnu skaits.
Ta kā līdz pilnam atvaļinājumam var būt kā nebūs ilgi jāgaida.

Bet šitajs hepatits gan jr jāārstē uzrejz.

Roberts

« Reply #25 on: 15.09.2011 17:59:27 »

kads atvalinajums nekada arstesana man skola jabeidz un nevaru ne likties slimnica ne ar ko tik uz zalem :cry:

cillian

« Reply #26 on: 15.09.2011 18:48:08 »

Vviens otram netrauce, var gan arsteties gan macities. Pat gulot slimnica var macities patstavigi.

alexl

« Reply #27 on: 15.09.2011 20:19:41 »

Es pieņemu, ka Robertam ir labi zināms tas, ko nezinu es un vēl pāris miljardu cilvēku: proti, ka viņpus dzīvei izglītībai ir nozīme. Es esmu pārliecints, ka tārpiem ir pilnīgi vienalga vai izskoloto un ar diplomiem, vai stulbo un bez diplomiem grauzt nost. Šeit palīcēji gan varēs vaimanāt: ak, cik jauns un gudrs ir miris...
Tātad ir tikai divi varianti: mirt jaunam un izskolotam vai mirt vecam bet pastulbam. Man personiski vairāk simpatizē otrais! Bet nu par gaumēm nestrīdās!
Par analīžu interpretāciju (šūnas u.c. - ko "and" rakstīja) latviski var šeit izlasīt.
Bet par to, kā tagad ir ar C hepatīta ārstēšanu Latvijā arī latviski un vieglajā valodā var izlasīt te.
Nav tik vienkāršā valodā, bet ļoti noderīgi ir iepazīties ar cilvēka stulbuma pamatlikumiem - var uzreiz ar trešo sākt  "Mūsu ikdienas dzīve lielākoties sastāv no gadījumiem, kuros mēs zaudējam naudu un/vai laiku un/vai enerģiju un/vai apetīti, omulību, veselību — kāda muļķīga radījuma neiedomājamās rīcības dēļ, un viņš šajā gadījumā no apstākļu sarežģīšanas, grūtību radīšanas vai ļauna darīšanas neko neiegūst. Neviens nezina, nesaprot un nevar izskaidrot, kāpēc muļķīgais radījums dara to, ko tas dara. Tam nav izskaidrojama — pareizāk sakot, ir tikai viens izskaidrojums: šis konkrētais indivīds ir stulbs."
Man personiski liekas, ka šajā sarakstē ar Robertu mēs jau sākām pamazām kaut ko derīgu paši zaudēt....

Liiga

« Reply #28 on: 28.09.2011 19:30:18 »

Man jau nu arī liekas, ka nebūtu nemaz tik slikti satikties. Varbūt gluži uzreiz nevajag filosofēt par organizētām grupām, bet paskatīties - vai kāds atnāk, ja atnāk - ko tālāk... Un galu galā, kurš tad ar ko riskē? Satiksies jau tie, kam pašiem ir tās + zīmes un tad jau izklačošanas risks tāds pazems sanāk..  :cool:

Roberts

« Reply #29 on: 29.09.2011 11:27:06 »

ja tas nebutu slikti saorganizet un tiesam redzetu cik cilveki atnak :roze:
Pages: [1] 2   Go Up