HIVPlus.LV AGIHAS.LV HIV.LV
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  
Pages: [1]   Go Down

Author Topic: Esmu sagrauts  (Read 5884 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Roberts

Esmu sagrauts
« on: 27.08.2011 00:13:27 »

labdien man nesen atklaja ka man ir hiv pozitivs essmu sagrauts ka man sada situacija but ? ko lai iesaku man pasam 22 gadi esmu soka un teiksim ta bezizejas stavokli. :sad:

cillian

• Status: HIV+
Re: Esmu sagrauts
« Reply #1 on: 27.08.2011 19:54:56 »

neesi viens tads... laikam katram ir tada pasa sajuta, ka dzive ir beigusies

and

« Reply #2 on: 27.08.2011 20:51:52 »

sajuta, ka dzive ir beigusies

Jā, vecā dzīve patiešam ir beigusies.

Bet sākās jaunā!!!
Un tomēr jaunā dzīvē arī ir daudz patīkamu lietu, turklāt ir sajūta ka laiks patiešam ir vērts.

Ar pareizu dzīves uzskatu un ārstu palīdzību var dzīvot ar HIV tik ilgi cik gribi – kaut gan līdz simt gadiem.
Nav laika ierobežojuma, ir tikai uzvedības ierobežojumi, kuri dažreiz ir labums mums visiem. Ja iedomāties :)

Uz šodienu HIV infēkcija man gandrīz 9 gadi. Bet esmu dzīvs, vesels un labi izskatos ;)
Protams ar medikamentu palīdzību, bet... ta jau ir maksa par kļūdam....

cillian

« Reply #3 on: 27.08.2011 21:12:43 »

nu tad sakara ar ko esi sagrauts, ja palika tik daudz pozitivu momentu :) re, nav viss ir tik slikti.

Roberts

« Reply #4 on: 28.08.2011 00:56:26 »

ja laikam jau tur tev taisniba bet pozitivisms gan ir zudis mazlietinas  :sad:

cillian

« Reply #5 on: 28.08.2011 14:28:01 »

Vel atgriezisies tavs pozitivisms, protams, ja pats pieliksi roku. Var šķirties no kaitigiem ieradumiem, vai iegut jaunus draugus, jaunas intereses, dzivot citu dzivi, ir no ka izveleties. Pec sevis spriezot, mana dzive palika daudz interesantaka un kosaka :yahoo:, vienigais zel, ka parmainas atnaca tikai pec hiv. No otras puses, savadak viss butu pa vecam.

Roberts

« Reply #6 on: 28.08.2011 14:35:33 »

laikam jau tev bus taisniba ,bet lieta tada ka ir ierobezotas dazas lietas paslaik ar  milesanos un citam lietam ,bet pari jau var tik domaju censos domat pozitivi .bet baidos ko cilveki doma sun ja ceru ka nesu vel kadu asliminajis man ta doma neliek  miera un ar ko pedeja laika guleju paslaik nekontakteeju un baidos ko teikti,jo redz es nezinu no ka es to dabuju :sad:

cillian

« Reply #7 on: 28.08.2011 15:10:41 »

vienu lietu var aizstat ar citu - sports, auto, celosana, saknu darzs... drosu sexu ari neviens neaizliedza.
bet ja inficej kadu citu, tad vairs neko neizdarisi. Doma, ka tev paliks labak, ja uzzinasi no ka dabuji so brinumu?

Roberts

« Reply #8 on: 28.08.2011 15:19:14 »

diezvai uzinasu jo esmu bi dzeks.savadak ja kadam no viniem ir padomas ka es to pielaidu tas ir neizbegami :roze:

cillian

« Reply #9 on: 28.08.2011 15:33:54 »

Ja, situaciju tas neizglabs, sudus tik var sameklet uz savu pakalu. Bisexuals vai tradicionalas orientacijas tam nozimes nav, vieglak atrast citu vainigo, neka meklet kludu sevi. Gruti dot padomu, jo es pats nekontaktejos praktiski ne ar vienu no vecajiem paziniem, tagad man ir citas intereses, pazini un vel jauni draugi, vecajai dzivei laika vairs nav :cool:

Roberts

« Reply #10 on: 28.08.2011 15:36:26 »

mja man ar sakusies jauna dzive tik paslaik sajuta tada ka butu ka titaniks ieskrejis aizberga un lenam slikstu :roze:

cillian

« Reply #11 on: 28.08.2011 15:53:27 »

nekas, jaunaja dzive ieskriesies un vis bus pat labak neka agrak  :wink:

Roberts

« Reply #12 on: 28.08.2011 15:55:36 »

es loti loti ceru ka ta ari bus :dance2:
es neapstasos un dejosu talak tik laikam pa citu dzives jauno celu kura esmu tagad iegriezies

cillian

« Reply #13 on: 28.08.2011 16:08:26 »

nelausim tev noslikt  :cool: apkart daudz labu un pozitivu cilveku, tik japieskatas

Roberts

« Reply #14 on: 28.08.2011 16:12:13 »

ja un saka ka pilnertigu dzivi varot itka dzivot bet virus tak sagraus organissmu agri vai velu vaine? un vnk man skola saksies tagad man nebus laika arsteties ja arste vispar nezinu ,bet lainu palik ka tai dziesma :heart:

alexl

« Reply #15 on: 28.08.2011 20:12:15 »

Mācības nu gan nekādi nevar traucēt ārstēšanai!!! Vispār visādus "nav laika" es nekad neuztveru nopietni: ir tikai neracionālā laika plānošana, nevis reāli trūkst laika! Bet citādi - 22 gadi, nupat atklāta infekcija, vēl spēcīgs kā ozols, droši vien, un par ārstēšanu domāt stipri par agru... Zinātne uz vietas nestāv un sadzīvot ar HIV kļūst arvien vieglāk - jābūt parastai ticībai uz labo un progresa attīstību! Bet dzīve pēc diagnozes, protams, jau ir savāda! Bet tā vienalga IR pilnvērtīga dzīve!

Roberts

« Reply #16 on: 28.08.2011 20:28:14 »

paldies pa uzmundrinajumu :roze:
stipri vardi tiesam paldies

Abigaila

« Reply #17 on: 28.10.2011 15:51:50 »

Arī es esmu sagrauta, jo nesen uzzināju, ka esmu inficēta ar HIV... Pats grūtākais - saņemties un turpināt dzīvot...

alexl

« Reply #18 on: 28.10.2011 19:48:14 »

Sveiki, Abigaila! Vai nevēlies sarakstīties ar kādu gudru HIV+ sievieti? Varu iepazistināt.

Abigaila

« Reply #19 on: 28.10.2011 19:55:50 »

Būšu ļoti pateicīga.

alexl

« Reply #20 on: 30.10.2011 00:05:38 »

atsūtiet lūdzu savu e-pasta adresi man uz alexl2@tvnet.lv

minka83

« Reply #21 on: 09.11.2011 15:07:38 »

Sveiki! Nesen arī man kā zibens no skaidrām debesīm tika pasniegts, ka esmu inficēta ar HIV... Kā ar to var sadzīvot? Depresija tāda ka dzīvot negribas :(

and

« Reply #22 on: 14.11.2011 13:24:25 »

Varbūt ir laba doma saskrieties vismaz Minkai, Abigailai un Liigai? :)

disidents

« Reply #23 on: 20.11.2011 13:41:06 »

...un raudāt, un stenēt, un iedzīt pašu rokām vēl dziļākā depresijā, un... NAV laba doma tikties tikai trījatā! vajadzētu būt kādam ar vēsu prātu ceturtam klāt!

CH

• 37 177 85 sportman
« Reply #24 on: 04.04.2012 20:58:35 »

Nado zhizni radovatsja ,kokimi mi bi nebili!!!

bedigaa

« Reply #25 on: 26.10.2012 15:04:07 »

Sveiki!Esmu viena no taam,kas arii uzzinaja nesen par savu slimibu...biju protams soka,bet saprotu ka mana vaina vien taa ir!Pirms manii atklaaja so viirusu biju stipraa depresija un aarsteejos ar antidepresantiem,taja perioda bija taa,ka likaas viss ir zudis un nav vairs dziivei jeega un tad veel naca siis slimibas atklajums,likas ka kads ir uzlicis laastu,jo viss notika viena dziives momenta,depresija iesliiku par sagrautajam bijusajam attiecibam...paliidzeeja mana gimene un apkartejie cilveeki...nesleepu ka esmu inficeeta....paslaik man ir jaunas attieciibas un puisis zina par manu slimibu!Protams ka biezi domaju par so slimibu un liekas nekad ar to nesadziivosu....bet censos,ko iesaku ari citiem inficeetajiem! :heart: :heart: :heart:

alexl

« Reply #26 on: 28.10.2012 12:51:15 »

...paliidzeeja mana gimene un apkartejie cilveeki...nesleepu ka esmu inficeeta....paslaik man ir jaunas attieciibas un puisis zina par manu slimibu!Protams ka biezi domaju par so slimibu un liekas nekad ar to nesadziivosu....bet censos,ko iesaku ari citiem inficeetajiem! :heart: :heart: :heart:
Paldies Jums par šo ierakstu! Un vēl lielaks paldies par to, ka Jūs pratāt izskaidrot līdzcilvēkiem savu HIV statusu! Novēlu Jums laimīgu un ļoti garu mūžu!
Pages: [1]   Go Up