HIVPlus.LV AGIHAS.LV HIV.LV
Please login or register.

Login with username, password and session length
Advanced search  
Pages: [1]   Go Down

Author Topic: Mācies dibināt un vadīt NVO un saņem stipendiju!  (Read 2112 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

alexl

  • Offline Offline
  • Gender: Male
  • Posts: 173

Mācību centrs „Amats un dizains” sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūru un Eiropas Sociālo fondu  bezdarbniekiem un darba meklētājiem konkurētspējas palielināšanai piedāvā 16 dažādas apmācību programmas - citu starpā – programmu „Nevalstisko organizāciju izveide un vadīšana”. Programmas apjoms 100 stundas - 12 apmācības dienas. Stipendija - 70Ls mēnesī. Programma sastādīta ar mērķi – sniegt pēc iespējas plašākas zināšanas par NVO darbību, tās vadības principiem, iekšējo dokumentu apriti, finansu vadību un sadarbības iespējām ar valsts/pašvaldības iestādēm. Programmas vadītāja NVO juriste Marija Heislere – Celma.
Kontaktinformācija –Mācību centra „Amats un dizains” direktore Inga Eglīte tālr. 29493184, e-pasts - ingaeglite3@inbox.lv
Programma „Nevalstisko organizāciju izveide un vadīšana” sastāv no teorētiskām lekcijām un praktiskām nodarbībām. Programmas ietvaros katram studentam būs iespēja izveidot savu nevalstisku organizāciju, sastādīt organizācijas darbības stratēģiju, sagatavot dokumentus Sabiedriskā labuma organizācijas statusa iegūšanai un gūt citas NVO vadīšanai nepieciešamās iemaņas.
Mācību centrā vēl ir iespējams iegūt zināšanas sekojošās programmās „Komunikāciju prasmes”, „Prezentācijas prasmes”, „Saimnieciskās darbības uzsākšana un biznesa attīstība”, „Komercdarbība laukos, ES struktūrfondu piedāvājums”, „Praktiskais mārketings un mārketinga komunikācija”, kā arī gūt citas NVO darbībā noderīgas iemaņas.
Logged
Pages: [1]   Go Up